Всі адреси 3
  Всі адреси 3
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Какую услугу вам оказывали?
  Кто вас обслуживал?
  Киев, вул. Левка Мацієвича, 2/4
  Укажите адрес места, на которое хотите оставить отзыв
  Добавить фото

  Отзывы1033

  Марія
  Чудовий лікар, я в захваті. Швидка та якісна робота. Рекомендую усім! Просто подивіться на цей результат. Це неймовірно.... Дуже вдячна клініці що потрапила саме до Михайла Михайловича.
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за написання приємного відгуку на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Сучасн...а стоматологія постійно розвивається, і важливо мати лікаря, якому можна довіряти і який знає останні тренди та методи лікування. У нас працюють саме ті фахівці, які використовують найновітніші методики лікування, при цьому завжди враховують побажання пацієнта відносно кінцевого результату. Обладнання, яке використовується в наших клініках, допомагає надавати найкращі та найякісніші послуги нашим пацієнтам. Ми створюємо позитивну атмосферу спеціально для Вас, щоб Ви відчували себе затишно і забули, що знаходитесь на прийомі у стоматолога. Завжди будемо раді бачити Вас у відділеннях мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Марина
  Долгое время искала хорошего врача по установке брекетов. Попала по рекомендациям к Михаилу Михайловичу Фалинскому, был...а приятно удивлена редким сочетанием профессионализма и просто хорошего человека, который с пониманием подошёл к моей ситуации с зубами и нашёл оптимальный и безболезненный выход. Результатом лечения были довольны мы оба
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за приємний відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», та, зокрема, стоматоло...га-ортодонта Фалінського Михайла Михайловича. Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили роботу наших фахівців та всього персоналу. Адже, дійсно, ми намагаємося робити все на найвищому рівні та максимально приділити увагу кожному відвідувачу. На консультації наш профільний фахівець проводить огляд, підбирає оптимальний план лікування в кожному індивідуальному випадку та докладно пояснює тактику подальшого лікування. Кожен етап обговорюється окремо, щоб все проходило найбільш комфортно. Також ми попередньо розписуємо всі подальші візити, підбираючи зручний для Вас час. Для Вашої зручності наші відділення оснащені сучасним обладнанням, щоб Ви могли проходити діагностику не виходячи з клініки. Михайло Михайлович – це спеціаліст, який проводить змістовні консультації та лікування найкращим чином. Ви можете бути впевнені, що отримаєте бажаний результат. Колектив мережі наших клінік завжди відкритий та доброзичливий до пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості. Будемо раді бачити Вас для проходження лікування у відділеннях мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Олена Барміна
  Довго шукали хорошого ортодонта та прийшли за рекомендацією до клініки Люмі-Дент до Солдатової Ольги Всеволодівни на Сол...ом'янці. Від лікаря лише позитивні емоції, дитині комфортно у кріслі (йде на прийом з великим задоволенням, ніж до школи) Дуже рекомендую всім!
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за написання гарних слів на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» та нашого стомато...лога-ортодонта Солдатової Ольги Всеволодівни. Справді, Ольга Всеволодівна – професійний та уважний лікар, яка має велику практику та навички з лікування різними брекет-системами та активно застосовує у своїй практиці лікування без брекетів. На консультації фахівець може визначити орієнтовний час виправлення прикусу брекетами та приблизну кількість необхідних корекцій. Кількість відвідувань ортодонта для проведення корекцій – для кожного випадку індивідуально, як час проведення лікування. У своїй роботі ми використовуємо лише сучасне, інноваційне обладнання, наявність якого допомагає нашим фахівцям поставити точний діагноз та підібрати оптимальний план при ортодонтичному лікуванні, індивідуально для кожного пацієнта. Це запорука якісного та бездоганного сервісу наших медичних центрів. Нам дуже приємно, що Ви довірили нам свою усмішку та здоров'я, а ми своєю чергою виправдали Вашу довіру. Будемо раді бачити Вас знову у мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент. З повагою, адміністрація.
  Ірина Сичова
  Дуже сподобалося лікування у терапевта Біланенко Д.І. у клініці Люмі-Дент на Оболоні! Саме безболісне лікування що у мен...е колись було, методика знеболення тут дуже крута! Дуже комфортне та якісне обслуговування, рекомендую!
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо вам за високу оцінку та позитивний відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» та, ...зокрема, стоматолога-терапевта Біланенко Дмитра Ігорьовича. Дмитро Ігорьович – це чудовий фахівець, який володіє всіма необхідними навичками, досвідом та уважністю, щоб забезпечити безболісні процедури для пацієнтів, враховуючи їхні індивідуальні потреби та клінічний випадок. Ми пишаємося нашим сучасним обладнанням та високим рівнем якості та обслуговування, який ми надаємо пацієнтам. Ми використовуємо сучасну комп'ютерну анестезію. Це система знеболювання, при якій система STA регулює кількість введеного анестетика та вводиться за допомогою дуже тонкої голки, більше схожої на кулькову ручку. І при проколі Ви практично нічого не відчуваєте. Використовуються лише високоякісні анестетики провідних виробників. Завдяки високій точності проведення ефект знеболювання настає дуже швидко і відсутня оніміння губ, щік, язика, що значно зменшує дискомфорт для пацієнта. Раді, що Ви відчули рівень професіоналізму та майстерності лікаря під час Вашого візиту. Адже ми завжди прагнемо забезпечити безболісний та ефективний процес лікування для наших пацієнтів. Будемо раді бачити Вас знову у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація
  Мар'яна
  Багато років обслуговуюсь в клініці Люмі-Дент на Позняках задоволена всіма лікарями , обслуговуванням. Сьогодні видаляла... 8 зуб. Максимально швидко та безболісно. Лікар Кириленко Юрій Вікторович був дуже уважним, розповідав всі етапи видалення , дав рекомендації . Щиро дякую всім працівникам клініки за вашу роботу!
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороші слова на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також нашого стоматолог...а-хірурга Кириленка Юрія Вікторовича. Дійсно, Юрій Вікторович - дуже уважний лікар, який проводить хірургічний прийом будь-якої складності. Видалення зубів є найпоширенішою операцією в хірургічній стоматології. Безболісне видалення зубів мудрості стало можливим за допомогою новітньої системи комп'ютерного знеболювання STA. Ви не відчуваєте уколу голкою - така анестезія в стоматології працює без шприца. Після прийому наші лікарі дають рекомендації щодо догляду за порожниною рота. Дії всього персоналу спрямовані на те, щоб у Вас залишилися хороші враження від перебування в нашій стоматологічній клініці. Ми надаємо нашим пацієнтам тільки кращий сервіс та лікування. Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Наталья Григорьевн
  Евгений Павлюченко отличный доктор и очень приятный человек, что тоже немаловажно при объемных стоматологических операци...ях Удаляла 5 зубов и поставила 5 имплантов, это фантастика - я не чувствовала даже намёка на болевые ощущения ни во время, ни после операций. Доктор просто виртуоз, поставил 5 имплантов за 45 минут! Никаких седаций и медикаментозных снов не нужно! Рекомендую, доктор реально специалист высокого уровня.
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороші слова на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також нашого стоматолог...а-хірурга Павлюченко Євгена Юрійовича. Дійсно, Євген Юрійович - дуже уважний фахівець, який проводить хірургічний прийом будь-якої складності. Імплантація зубів є найкращим вибором для реабілітації цілісності жувального апарату людини. Процедура установки імплантів - не травматична операція, після неї не буває довгих відчуттів болю. Вже на наступний день після зубної імплантації в наших клініках - клієнти повертаються до звичайного життя і роботи. Безболісне лікування стало можливим за допомогою новітньої системи комп'ютерного знеболювання STA. Ви не відчуваєте уколу голкою - така анестезія в стоматології працює без шприца. Дії всього персоналу спрямовані на те, щоб у Вас залишилися хороші враження від перебування в нашій стоматологічній клініці. Ми надаємо нашим пацієнтам тільки кращий сервіс та лікування. Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Андрій
  Звернувся в клініку Люмі-Дент на Позняках з питання імплантації та протезування. На сумісній консультації хірурга та орт...опеда отримав детальний план лікування. Сьогодні пройшли 2 етапи: імплантацію та початковий етап протезування. Візит пройшов безболісно, швидко та комфортно. Дякую Євгену Юрійовичу та його команді за виконану роботу. Рекомендую
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за приємний відгук і рекомендації на адресу відділення мережі стоматологічних клінік «Люмі-Ден...т». На консультації наші профільні фахівці проводить огляд, підбирають оптимальний план лікування в кожному індивідуальному випадку і докладно пояснюють тактику подальшого лікування. Кожен етап обговорюється окремо, також додатково обирається метод знеболення щоб найбільш комфортно проходило все лікування в цілому. Євген Юрійович - дуже уважний фахівець, яка проводить прийом найкращим чином в комфортних і розслаблюючих для пацієнта умовах. Вона завжди знаходить спільну мову, незалежно від того - з яким настроєм Ви прийшли. Безболісне лікування - обов'язкове правило кожної лікувальної процедури у стоматолога в мережі стоматологічних клінік «Люмі- Дент». Вже кілька років кожен кабінет оснащений новітньою системою комп'ютерної анестезії STA, що дозволяє стоматологам недорого і якісно проводити надійне місцеве знеболення для проведення безболісного стоматологічного лікування. Для нас головне, щоб Ви і Ваші близькі отримали бажаний результат, так як здорова і задоволена усмішка пацієнтів - це наша головна нагорода. Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Ігор
  Звертався в клінкку ЛЮМІ ДЕНТ, а саме до Біланенка Дмитра Ігоровича, на Солом'янці. Якісно зробили пломбування двох зубі...в, тому рекомендую цього лікаря В клініці сучасне обладнання і гарний підхід лікарів до пацієнтів, буду і на далі відвідувати вашу клініку
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороший відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також нашого стоматол...ога-терапевта Біланенка Дмитра Ігоровича. Дмитро Ігорович - уважний лікар з великим досвідом, який любить свою роботу. Пломбування зубів є найбільш поширеною послугою в стоматології. Якість пломби безпосередньо залежить від кваліфікації лікаря, якості і матеріалу самої пломби. Після прийому наші лікарі дають рекомендації щодо догляду за порожниною рота. Ми пишаємось нашим сучасним високотехнологічним обладнанням, яке допомагає забезпечувати якісне та ефективне лікування. Колектив мережі наших клінік завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості, адже ми дбаємо про Ваше комфортне перебування. Будемо раді бачити Вас знов у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Катерина Токмак
  Лікуємось в Люмі-Дент на Оболоні у ортодонта Цинцовської Оксани Олександрівни. Лікар достатньо приділяє уваги, на візита...х завжди комфортно, персонал привітний. Рекомендую звертатися у клініку!
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за написання гарного відгуку на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» та нашого сто...матолога-ортодонта Цинцовської Оксани Олександрівни. Ми раді, що Ви на власному досвіді змогли переконатися, що в нашій клініці ведуть прийом лише висококваліфіковані фахівці та надаються послуги найвищої якості. Справді, Оксана Олександрівна щиро любить свою роботу, вважає своїм обов'язком допомогти кожному пацієнтові та знаходить індивідуальний підхід до кожного. У своїй роботі ми використовуємо лише сучасне, інноваційне обладнання, наявність якого допомагає нашим фахівцям поставити точний діагноз та підібрати оптимальний план при ортодонтичному лікуванні, індивідуально для кожного пацієнта. Це запорука якісного та бездоганного сервісу наших медичних центрів. Нам дуже приємно, що Ви довірили нам свою усмішку та здоров'я, а ми своєю чергою виправдали Вашу довіру. Будемо раді бачити Вас знову у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Людмила
  Звернулась до клініки Люмі-Дент на Позняках після того, як відчула щось на зубі. Лікар оглянув і сказав, як і що лікуват...и. Там був карієс, мені зробили пломбу. Анестезія виявилась дуже безболісною, лікар завжди питав чи все ок. Буду і далі продовжувати лікування тут.
  Люмі-Дент
  Добрий день. Дякуємо за хороший відгук та рекомендації на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Проведен...ня якісного лікування неможливо без використання новітніх технологій, ми впроваджуємо в роботу всі останні досягнення сучасної стоматології, а також обладнання провідних світових виробників. Безболісне лікування - обов'язкове правило кожної лікувальної процедури у стоматолога в мережі стоматологічних клінік «Люмі- Дент». Вже кілька років кожен кабінет оснащений новітньою системою комп'ютерної анестезії STA, що дозволяє стоматологам недорого і якісно проводити надійне місцеве знеболення для проведення безболісного стоматологічного лікування. Команда наших професійних лікарів надає тільки якісні стоматологічні послуги. Дії всього персоналу спрямовані на те, щоб у Вас залишилися хороші враження від перебування в нашій стоматологічній клініці. Ми завжди будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люми-Дент». З повагою, адміністрація.
  Olga Isaieva
  Завжди зручно звернутися до клініки Люмі-Дент на Солом'янці, особливо коли потрібна термінова стоматологічна допомога і ...не можеш чекати довго. Лікар Скубак Ольга Олександрівна приділила максимум уваги, все чудово пояснила, надала допомогу і пояснила наступні кроки. Чудове враження.
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за такі чудові й щирі слова на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також нашог...о стоматолога-терапевта Скубак Ольги Олександрівни. Ольга Олександрівна - уважний спеціаліст з великим досвідом, яка любить свою роботу. Звичайно, якщо біль гострий - лікарі обов'язково нададуть невідкладну допомогу і приймуть Вас максимально швидко. Наші стоматологи завжди уважно ставляться до проблем кожного пацієнта, враховують усі вимоги та побажання до лікування. На прийомі фахівці підбирають оптимальний план лікування у кожному індивідуальному випадку, і докладно пояснюють подальшу його тактику. Кожен етап обговорюється окремо, щоб найкомфортніше проходило все лікування в цілому. Дії всього персоналу спрямовані на те, щоб у Вас залишилися хороші враження від перебування в нашій стоматологічній клініці. Нам дуже приємно, що Ви довірили нам свою усмішку та здоров'я, а ми своєю чергою, виправдали Вашу довіру. Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Андрій В.
  Проходимо ортодентичне лікування на Оболоні в клініці Люмі Дент у лікаря Камалової С. В. Дуже сподобалося у нашого лікар...я, чуйна, добра, професіонал своєї справи!!!
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за написання гарного відгуку на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» та нашого сто...матолога-ортодонта Камалової Світлани Вікторівни. Ми раді, що Ви на власному досвіді змогли переконатися, що в нашій клініці ведуть прийом лише висококваліфіковані фахівці та надаються послуги найвищої якості. Справді, Світлана Вікторівна щиро любить свою роботу, вважає своїм обов'язком допомогти кожному пацієнтові та знаходить індивідуальний підхід до кожного. У своїй роботі ми використовуємо лише сучасне, інноваційне обладнання, наявність якого допомагає нашим фахівцям поставити точний діагноз та підібрати оптимальний план при ортодонтичному лікуванні, індивідуально для кожного пацієнта. Це запорука якісного та бездоганного сервісу наших медичних центрів. Нам дуже приємно, що Ви довірили нам свою усмішку та здоров'я, а ми своєю чергою виправдали Вашу довіру. Будемо раді бачити Вас знову у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Микита Смольський
  Проходив лікування у лікаря Донець Костянтин, після поганого лікування у іншій клініці. В цій клініці вирішили мої питан...ня, все супер. Анна Ахматова 14/а, звертайтесь
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороший відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також нашого стоматол...ога-терапевта Донець Костянтина Сергійовича. У нас працюють уважні лікарі з великим досвідом роботи й величезною кількістю вдячних пацієнтів. Вони щиро люблять справу, якою займаються, вважають своїм обов'язком допомогти кожному пацієнту й завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного. Наші фахівці завжди уважно ставляться до проблем пацієнта, враховують всі вимоги та побажання до лікування. Відразу ж на першому прийомі вони підбирають індивідуальний план лікування, ставлячись до кожного питання з великою увагою, адже Ваша здорова усмішка - найкраща нагорода для нас. Проведення якісного лікування неможливо без використання новітніх технологій, ми впроваджуємо в роботу всі останні досягнення сучасної стоматології, а також обладнання провідних світових виробників. Колектив мережі наших клінік завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості, адже ми дбаємо про Ваше комфортне перебування. Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Іван Середа
  Давно не перевіряв свої зуби, вирішив спробувати Люмі-Дент на Солом'янці за багатьма порадами, був дуже приємно вражений... якістю та кваліфікацією лікарів, а також сервісом в цілому, обладнання сучасне і навіть натяків на страх за себе немає:) Особливо хочу відзначити стоматолога Левадну Олександру Дмитріївну за її прекрасну і професійну роботу над проблемним каналом у зубі, а також хірурга Гнипа Віталія Володимировича, завдяки якому видалення зубів мудрості не те, що не було проблемою, це було миттю, хоча ці зуби й були величезними, тим не менш все пройшло дуже добре і хірург сам буде піклуватися про ваше самопочуття. Дуже їм вдячний!
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороший відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також нашого стоматол...ога-терапевта Левадної Олександри Дмитрівни та стоматолога-хірурга Гнипа Віталія Володимировича. Велика увага приділяється професіоналізму наших фахівців. Наші лікарі йдуть в ногу з часом, постійно навчаються, їздять на конференції, використовують найсучасніші методики лікування, мають середній стаж роботи не менше 8 років. Проведення якісного лікування неможливо без використання новітніх технологій, ми впроваджуємо в роботу всі останні досягнення сучасної стоматології, а також обладнання провідних світових виробників. Для проведення ендолікування ми використовуємо дентальний мікроскоп, який відкриває нові можливості для лікування зубів. Лікування кореневих каналів – це один із найвідповідальніших етапів стоматологічного лікування. Безболісне видалення зубів мудрості стало можливим за допомогою новітньої системи комп'ютерного знеболювання STA. Ви не відчуваєте уколу голкою - така анестезія в стоматології працює без шприца. Після прийому наші лікарі дають рекомендації щодо догляду за порожниною рота. Сервіс та персонал клініки – це одні з важливих факторів, що впливають на загальне враження кожного нашого відвідувача. Ми завжди будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Максим Петренко
  Проконсультувався у клініці Люмі-Дент на Оболоні, отримав розгорнутий план лікування по усім проблем із зубами. Консульт...ація сподобалась, тому відразу скористався першою послугою чистки зубів - результатом задоволений, рекомендую!
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороший відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також наших стоматоло...гів. У нас працюють уважні лікарі з великим досвідом роботи й величезною кількістю вдячних пацієнтів. Вони щиро люблять справу, якою займаються, вважають своїм обов'язком допомогти кожному пацієнту й завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного. Наші лікарі завжди уважно ставляться до проблем кожного пацієнта, враховують всі вимоги та побажання до лікування. Процедура чистки зубів безболісна та проходить у комфортних умовах. Після проведення професійної чистки значно поліпшується стан зубів, вони стають світлішими, оскільки видаляється вся пігментація, спричинена зубним нальотом і камнем. Після прийому наші лікарі дають рекомендації щодо догляду за порожниною рота. Колектив мережі наших клінік завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості, адже ми дбаємо про Ваше комфортне перебування. Будемо раді бачити Вас знов у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Ніна
  Хочу выразить благодарность стоматологу-хирургу Положиму Руслану Артуровичу. Удаление зубов провел очень профессионально.... Рекомендую врача.
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороший відгук ы рекомендації на адресу мережі стоматологічних клінік "Люмі-Дент". Русла...н Артурович – дуже уважний фахівець, який проводить хірургічний прийом якнайкраще у комфортних та розслаблюючих для пацієнта умовах. Лікар проводить лікування будь-якої складності максимально оперативно з огляду на всі побажання пацієнта. Проведення якісного лікування неможливо без використання новітніх технологій, ми впроваджуємо в роботу всі останні досягнення сучасної стоматології, а також обладнання провідних світових виробників. Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Громова Тетяна
  Дуже класний спеціаліст. Боялась видалення зуба, нервувала, але лікар допоміг швидко заспокоїтися. Видалення пройшло абс...олютно безболісно та максимально швидко. Супер спеціаліст та чудова людина. Дуже задоволена всіма спеціалістами "Люмі-Дент" Оболонь, до яких зверталась. З задоволенням та вдячністю рекомендую і клініку, і Андрія Зраєвського
  Ганна
  Звернулася в клініку Люмі-Дент за порадою знайомих. Лікар Ф Микола Анатолійович провів детальну консультацію, визначилис...я з планом лікування. Все оперативно і максимально комфортно. Сподіваюся на успішний результат.
  Віра
  Робила чистку зубів на Оболоні у Симончук Оксани Віталіївни. Все дуже сподобалося, вже кілька років лікую зуби лише у ст...оматології Люмі-Дент. Рекомендую!
  Ольга
  Ось і закінчилось наше лікування у Фалінського Михайла Михайловича, прекрасний спеціаліст. Знімали брекети у нього на По...зняках ( вул. Анни Ахматової). Чудове обслуговування, все швидко та якісно. Лікар професіонал своєї справи. Будемо приходити тепер на огляди
  Этот сайт использует cookies
  Понятно