Всі адреси 3
  Всі адреси 3

  Ортодонтия

  Исправление неправильного прикуса — это восстановление правильного положения и смыкания зубов с помощью ортодонтических аппаратов.

  Врачи-ортодонты сети стоматологических клиник «Люми-Дент» помогут подобрать индивидуальный метод исправления прикуса.

  Мы используем современные методы диагностики и лечения, которые сделают все этапы комфортными!

  Исправление прикуса в «Люми-Дент» это:

  • Эффективное лечение без брекетов;
  • Исправление прикуса любой сложности;
  • Исправление прикуса взрослым и детям;
  • Все виды брекет-систем;
  • Эстетические виды лечения.

  Важно! Наша стоматология предлагает 2 года гарантии на все услуги, все остальные клиники — 1 год. С нами надежнее!

   
   
   
  Спеціалізація
  стоматолог-імплантолог, стоматолог-ортодонт, стоматолог-ортопед, протезист, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург, щелепно-лицевий хірург
  Дитячий лікар
  Так
  Консультація стоматолога
  імплантація зубів, виправлення прикусу (ортодонтія), лікування карієсу, лікування пародонтозу, пародонтиту, лікування пульпіту, відбілювання зубів, протезування зубів, професійна чистка зубів, видалення зубного каменю, хірургія, шинування зубів, естетична реставрація

  Ціни

  Виправлення прикусу / Консультації
  Консультація ортодонта-стоматолога 
  Київ
  бесплатно
  Брекети
  Установка металевої брекет-системи 
  13 250 грн.

  Наши специалисты

   Оборський

   Олександр Миколайович

   Стоматолог-ортодонт

   Солдатова

   Ольга Всеволодівна

   Стоматолог-ортодонт

  Отзывы67

  Марія
  Чудовий лікар, я в захваті. Швидка та якісна робота. Рекомендую усім! Просто подивіться на цей результат. Це неймовірно.... Дуже вдячна клініці що потрапила саме до Михайла Михайловича.
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за написання приємного відгуку на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Сучасн...а стоматологія постійно розвивається, і важливо мати лікаря, якому можна довіряти і який знає останні тренди та методи лікування. У нас працюють саме ті фахівці, які використовують найновітніші методики лікування, при цьому завжди враховують побажання пацієнта відносно кінцевого результату. Обладнання, яке використовується в наших клініках, допомагає надавати найкращі та найякісніші послуги нашим пацієнтам. Ми створюємо позитивну атмосферу спеціально для Вас, щоб Ви відчували себе затишно і забули, що знаходитесь на прийомі у стоматолога. Завжди будемо раді бачити Вас у відділеннях мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Марина
  Долгое время искала хорошего врача по установке брекетов. Попала по рекомендациям к Михаилу Михайловичу Фалинскому, был...а приятно удивлена редким сочетанием профессионализма и просто хорошего человека, который с пониманием подошёл к моей ситуации с зубами и нашёл оптимальный и безболезненный выход. Результатом лечения были довольны мы оба
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за приємний відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», та, зокрема, стоматоло...га-ортодонта Фалінського Михайла Михайловича. Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили роботу наших фахівців та всього персоналу. Адже, дійсно, ми намагаємося робити все на найвищому рівні та максимально приділити увагу кожному відвідувачу. На консультації наш профільний фахівець проводить огляд, підбирає оптимальний план лікування в кожному індивідуальному випадку та докладно пояснює тактику подальшого лікування. Кожен етап обговорюється окремо, щоб все проходило найбільш комфортно. Також ми попередньо розписуємо всі подальші візити, підбираючи зручний для Вас час. Для Вашої зручності наші відділення оснащені сучасним обладнанням, щоб Ви могли проходити діагностику не виходячи з клініки. Михайло Михайлович – це спеціаліст, який проводить змістовні консультації та лікування найкращим чином. Ви можете бути впевнені, що отримаєте бажаний результат. Колектив мережі наших клінік завжди відкритий та доброзичливий до пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості. Будемо раді бачити Вас для проходження лікування у відділеннях мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Олена Барміна
  Довго шукали хорошого ортодонта та прийшли за рекомендацією до клініки Люмі-Дент до Солдатової Ольги Всеволодівни на Сол...ом'янці. Від лікаря лише позитивні емоції, дитині комфортно у кріслі (йде на прийом з великим задоволенням, ніж до школи) Дуже рекомендую всім!
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за написання гарних слів на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» та нашого стомато...лога-ортодонта Солдатової Ольги Всеволодівни. Справді, Ольга Всеволодівна – професійний та уважний лікар, яка має велику практику та навички з лікування різними брекет-системами та активно застосовує у своїй практиці лікування без брекетів. На консультації фахівець може визначити орієнтовний час виправлення прикусу брекетами та приблизну кількість необхідних корекцій. Кількість відвідувань ортодонта для проведення корекцій – для кожного випадку індивідуально, як час проведення лікування. У своїй роботі ми використовуємо лише сучасне, інноваційне обладнання, наявність якого допомагає нашим фахівцям поставити точний діагноз та підібрати оптимальний план при ортодонтичному лікуванні, індивідуально для кожного пацієнта. Це запорука якісного та бездоганного сервісу наших медичних центрів. Нам дуже приємно, що Ви довірили нам свою усмішку та здоров'я, а ми своєю чергою виправдали Вашу довіру. Будемо раді бачити Вас знову у мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент. З повагою, адміністрація.
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Ортодонтия
  Кто вас обслуживал?
  Киев, вул. Левка Мацієвича, 2/4
  Укажите адрес места, на которое хотите оставить отзыв
  Добавить фото
  ТОВ «ЛЮМІДЕНТ»
  Юридический адрес: 02055, Київ, Анни Ахматової, буд. № 14, корп. А
  УНП: 42145391 Ліцензія видана 19.07.2018 року рішення №1335 МОЗ України; Місце проведення медичної діяльності: м. Київ, вул. Левка Мацієвича 2/4
  На правах рекламы
  Этот сайт использует cookies
  Понятно